Składniki develey

Tak smakuje jakość!

Wyjątkowy smak - bo ciągle myślimy, aby tworzyć produkty najwyższej jakości. Z naturalnymi dodatkami i bez zbędnych składników. Z ogromną pasją śledzimy potrzeby naszych klientów przynosząc nowoczesne rozwiązania poparte najlepszymi międzynarodowymi recepturami.

Tak smakuje jakość

Nasze produkty tworzymy z tego, co najlepsze, bo jesteśmy przekonani, że dobre składniki wprawiają nas w dobry humor i nastrój. Codziennie angażujemy swoja wiedzę i doświadczenie w zakup najlepszych surowców, dbamy o wyselekcjonowanie unikalnych receptur i bezpiecznych opakowań, abyś mógł delektować się pierwszorzędnym smakiem, zapachem i aromatem naszych musztard, sosów i ketchupów.

Główne cechy produktów:

  • Bez konserwantów i wzmacniaczy smaku
  • Bez sztucznych barwników i aromatów
  • BEZGLUTENOWE i odpowiednie dla WEGETARIAN
Ketchup Premium Classic

To co nas wyróżnia, to ukierunkowanie na jakość. Chcemy by nasi Konsumenci byli świadomi, że otrzymują produkt, który oparty jest nie tylko na wyśmienitym smaku, ale też na bezpiecznych składnikach. Potrzeba jakości na konsumenckich stołach obecna jest od zawsze, a my przez lata nauczyliśmy się jak ją spełnić!

Develey jako marka globalna

Jakość od 1845 roku

 

Develey to firma rodzinna z tradycjami. We wszystkich swoich fabrykach dążymy, aby nasze produkty odpowiadały oczekiwaniom i gustom polskich konsumentów reprezentując najwyższe światowe standardy. Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym większość produktów Develey powstaje w fabryce w Warszawie, gdzie staramy się najlepiej dostosowywać smaki do polskich gustów kulinarnych.

Produkty i składniki Develey

Redukcja, ponowne użycie, recykling

 

Nasze estetyczne opakowania nie są postrzegane jako odpady, ale jako cenny surowiec. Naszym celem jest stworzenie obiegu zamkniętego opakowań i przetwarzanie zużytych na nowe. Zmniejszamy ilość odpadów poprzez zwiększanie efektywności produkcji i stosowanie segregacji. Inwestujemy w technologie i systemy odzysku zużytych opakowań. Staramy się, aby mogły zostać wykorzystane na nowo do codziennego użytku – czego przykładem jest nasza kultowa szklanka Musztard Premium.

Danie zrobione z wykorzystaniem produktów Develey

Przepis z produktami Develey

Karkówka w glazurze musztardowej

 

czas_przygotowania_ikona 50 min

liczba_osob_ikona 4 osoby

Poziom trudności
Łatwy

Poznaj różnorodność Develey

Sprawdź nasze ketchupy, musztardy i sosy, które dają pewność dobrego samopoczucia i formy oraz gwarantują zadowolenie każdego dnia.