excelencia

Smak dojrzewający w słońcu

Excelencia to najlepsze odmiany oliwek zbierane ręcznie w słonecznej Andaluzji, gdzie gleba i klimat stwarzają idealne warunki do ich uprawy. Plantacja Aceitunas Guadalquivir, producenta oliwek Excelencia, gwarantuje nie tylko tradycyjne metody uprawy i zbioru, ale także najwyższą jakość i bezpieczeństwo - od zerwania z drzewa po zamknięcie oliwek w słoiku.

Wyjątkowe produkty

Oliwki Excelencia zbierane są w sposób tradycyjny, czyli ręcznie, co minimalizuje ryzyko ich uszkodzenia. Zebrane z drzew owoce są transportowane do fabryki w mniej niż 24 godziny. Tam podlegają kolejnej selekcji, by do słoików trafiły jedynie najlepsze sztuki.

Główne cechy produktów:

  • Produkcja bez pestycydów
  • Wieczka bez BPA
  • Bez dodatków E
oliwki zielone excelencia

Oliwki zielone Gordal królewskie to najszlachetniejsze z oliwek. Zbierane są ręcznie w rejonie Sevilli, gdzie śródziemnomorskie słońce nadaje im łagodny smak oraz świeży aromat. Doskonałe jako przekąska, przystawka lub dodatek do Martini.

Kontrola produkcji

Kontrola produkcji

 

Prowadzimy zrównoważony system upraw. Dokładnie sprawdzamy każdą partię oliwek - od momentu zbioru z drzewek oliwnych, po umieszczenie ich w słoikach. Na naszych plantacjach dbamy o różnorodność biologiczną, a każda odmiana oliwek jest inaczej pielęgnowana. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, dysponujemy szczegółowymi informacjami dotyczącymi pochodzenia surowców i ich składu, co pozwala nam uzyskać produkty najwyższej jakości, które doceniają nawet najbardziej wymagający klienci.

Our brands - excelencia - image 2

Domki dla owadów

 

Gwarancja bezpieczeństwa naszych produktów jest dla nas priorytetem. Dlatego na naszych plantacjach nie stosujemy pestycydów ani innych środków ochrony roślin. Naszym największym sprzymierzeńcem w walce ze szkodnikami są owady - mszyce i inne szkodniki roślin to ich przysmaki! Aby zachęcić owady do zamieszkania na naszych plantacjach, zbudowaliśmy dla nich domki (tzw. hotele dla pożytecznych owadów). Dzięki temu nasze produkty są bezpieczne i wolne od pestycydów.

Sałatka Excelencia

Przepis z produktami Excelencia

Śródziemnomorska pikantna sałatka z serem feta

 

czas_przygotowania_ikona 15 min

liczba_osob_ikona 4 osoby

Poziom trudności
Łatwy

Odkryj świat produktów Excelencia