Kikkoman

Jeden sos, tysiąc możliwości

Japoński KIKKOMAN® to jeden z największych producentów sosów sojowych na świecie. Firma chlubi się ponad 300-letnią tradycją, a jej flagowym produktem jest sos sojowy KIKKOMAN®. Ten jeden z najstarszych sosów przyprawowych stanowi doskonałe uzupełnienie potraw mięsnych, rybnych, warzywnych, ryżowych, a także zup i makaronów.

Jakość marki KIKKOMAN®

Sos KIKKOMAN® jest naturalnie warzony według tradycyjnej receptury z czterech składników: ziaren soi, pszenicy, wody i soli. Tym, co go wyróżnia, to przejrzystość, intensywny bursztynowo-brązowy kolor i niepowtarzalny aromat. KIKKOMAN® - klasyka sosów sojowych!

Główne cechy produktów:

  • Naturalne składniki   
  • Kilkumiesięczny proces fermentacji   
  • Uniwersalność i łatwość zastosowania
Sos Kikkoman

Naturalnie warzony sos sojowy KIKKOMAN® jest źródłem naturalnego smaku umami. Dlatego świetnie komponuje się z każdym daniem i podnosi jego walory. Produkowany jest według tradycyjnej receptury, która od wieków przekazywana jest kolejnym pokoleniom.

Kikkoman

Łatwo i szybko

 

Japoński sos sojowy KIKKOMAN® to uniwersalna przyprawa, która świetnie nadaje się do każdej potrawy, nie tylko kuchni dalekowschodniej. Wystarczy bowiem parę kropli, aby nawet najzwyklejsze danie zyskało wyjątkowy smak i aromat. Tym, co niewątpliwie wyróżnia naturalnie warzony sos sojowy KIKKOMAN®, jest jego przejrzystość, intensywny bursztynowo-brązowy kolor i niepowtarzalny aromat. To właśnie tym zaletom sos KIKKOMAN® zawdzięcza swoją popularność nie tylko w Azji, ale niemal na całym świecie.

Kikkoman

ABC kuchni azjatyckiej

 

Azja to kontynent słynący z dobrej kuchni – pysznej i niezwykle różnorodnej. Jednym z elementów, który łączy kuchnie krajów azjatyckich, jest gotowanie na parze. Przygotowane w ten sposób potrawy zachowują witaminy i składniki mineralne, mają też wyrazistszy smak i są mniej kaloryczne niż dania smażone. Nieodłącznym elementem dalekowschodniej kuchni jest też naturalnie warzony sos sojowy. W krajach Azji, a szczególnie w Japonii, używa się go tak często, jak w kuchni polskiej pieprz i sól.

szaszłyki z kurczaka z dipem pomidorowym

Przepis z produktami KIKKOMAN®

Szaszłyki z kurczaka z dipem pomidorowym

 

czas_przygotowania_ikona 25 min

liczba_osob_ikona 6 osób

Poziom trudności
Łatwy

Odkryj świat produktów KIKKOMAN®

Sprawdź bogatą ofertę naturalnie warzonych sosów sojowych i marynat KIKKOMAN®! Przekonaj się, jak wszechstronne są nasze produkty!